Výroba

Výrobní závod MEDIS se nachází v obci Bolatice (okres Opava), kde je vybudováno zázemí produktivních balících linek a laboratorních pracovišť. Výrobní závod byl navržen a projektován v souladu s nejnovějšími požadavky pro výrobu humánních léčivých přípravků a splňuje požadavky nejvyšších standardů farmaceutického průmyslu.

Standardy výrobních prostor a výrobní zařízení

Výrobní prostory MEDIS jsou navrženy s cílem maximální ochrany zaměstnanců, produktů a životního prostředí, při dodržování pravidel a požadavků nejvyšších standardů pro výrobu léčivých přípravků.

Čisté prostory pro balení do primárního obalu umožňují 100 % výměnu vzduchu a jeho filtraci přes HEPA filtry H13. Ostatní místnosti jsou vybaveny účinnou klimatizací třídy ISO 8. A dále je výrobní proces podpořen automatizovaným klimatizovaným skladem pracujícím na bázi čárových kódů.

Ve výrobních prostorách jsou instalovány plně automatizované balící linky německého výrobce Uhlmann A.G. Tyto linky umožňují balení tablet a tobolek do všech typů fólií: PVC, PP, PVC/PVDC, PVC/PE/PVDC, PVC/Aclar a Alu/Alu blistrů (a dalších).

Ucelené řešení výroby a výrobních prostor s návazností na skladování představují výrobní základnu umožňující dodávky služeb našim zákazníkům v nejvyšší možné kvalitě na nejmodernějším technologickém standardu farmaceutického průmyslu.

Pro více informací nás prosím kontaktujte na

info@medisinternational.cz

nebo nás kontaktujte ve formuláři zde.

Kontaktujte nás.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Medis International a.s. Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.